Yeni Dolandırıcı İlacı : Mumiyo

Bitmiyor efendim tükenmiyor, şikayet ediyoruz kanal kapanıyor yeni isimle geri dönüyor. 10 gün ceza alıyor. 1 gün kapalı kalıyor ertesi gün isim değiştirip aynı yerden yayına devam ediyor.

Yok bilmem ne macunu, yok şeyhi şifa derken şimdi de mumiyo diye bir şey çıkarmışlar. İlaç dedikleri şeyi araştırdığımda internetteki abuk bilgiler arasında krem veya diş macunu olarak kullanılan ve bitkisel olarak sanılan bir maddeden yapılmış.

Programda ise bir hoca kılıklı adam bir de doktor olduğu boynuna doladığı steteskoptan anlaşılan bir amca ile! satış yapılıyor.

Programda bir adam kullandım iyiyim, prostata iyi geldi, kalbe iyi geldi, karaciğere iyi geldi diye anlatıyor. Tabi duvardaki yazılarda ilacın iyi gelmediği şey yok :)

Neyse bir ay daha bunu izleyeceğiz sanırım, bal gibi bir karışım olduğunu görüyorum. Muhtemelen şekerli bir şey :)

Sakın olan 99 tl + kargo diye satılan bu ürünlerden almayın, ölür kalırsınız. Aman hocam hemen... Rtük sisteminden şikayet edin.

Sevgiler.

Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.