Bitmiyor efendim tükenmiyor, şikayet ediyoruz kanal kapanıyor yeni isimle geri dönüyor. 10 gün ceza alıyor. 1 gün kapalı kalıyor ertesi gün isim değiştirip aynı yerden yayına devam ediyor.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Yok bilmem ne macunu, yok şeyhi şifa derken şimdi de mumiyo diye bir şey çıkarmışlar. İlaç dedikleri şeyi araştırdığımda internetteki abuk bilgiler arasında krem veya diş macunu olarak kullanılan ve bitkisel olarak sanılan bir maddeden yapılmış.

Programda ise bir hoca kılıklı adam bir de doktor olduğu boynuna doladığı steteskoptan anlaşılan bir amca ile! satış yapılıyor.

Programda bir adam kullandım iyiyim, prostata iyi geldi, kalbe iyi geldi, karaciğere iyi geldi diye anlatıyor. Tabi duvardaki yazılarda ilacın iyi gelmediği şey yok :)

Neyse bir ay daha bunu izleyeceğiz sanırım, bal gibi bir karışım olduğunu görüyorum. Muhtemelen şekerli bir şey :)

Sakın olan 99 tl + kargo diye satılan bu ürünlerden almayın, ölür kalırsınız. Aman hocam hemen... Rtük sisteminden şikayet edin.

Sevgiler.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1258 kez gösterildi.

Yorumlar