Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Uzun süredir beklemede duran aktivite sayacımı tekrar harekete geçirdim. Küçülme politikaları neticesinde baya bir azalan domain ve proje popülasyonunda sanırım artık gelebileceğim dip noktaya geldim. Şimdi tekrar sıçrama yapma zamanı diye düşünüyorum

Fakat değerlendirme yaptığımda 2018 cidden kötü geçti 2018'de ortaya çıkardığım birçok projeyi ya sonlandırdım, ya da sonlandırılmak üzere sıraya aldım. Bu konuda yapabilecek şimdilik bir şey yok. Ama ilerleyen vadeler de daha ciddi projeler ile geleceğim.

Bunlardan birisi diziler.xyz olacak, bu domaini almak için baya bir çaba sarfettim. Malum diziler kelimesi jenerik her ne kadar xyz uzantılı bir domaine sahip olsa da iş yapacağını düşünüyorum. Bu site genel anlamda diziler hakkında bilgi verecek, bu açıdan bakıldığında gayet uygun bir domain oldu. İlgili siteyi önümüzdeki ay açmayı planlıyorum o sürece kadar arge yapmaya devam edeceğim. Fakat tasarım vs. konusunda değişik bir model deneyeceğim, yakın bir zamanda sistemi açınca haberlerimi vereceğim.

Sevgilerle...


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1742 kez gösterildi.

Yorumlar