NameJet uzun süredir böyle güzel bir satış yapmıyordu. Türkçe anlamı internet maymunu olan com uzantılı domain ciddi bir paraya satıldı. Miktar 65.5 K $ olarak açıklandı.

Önerilen Yazı : Marka Tescili : YTS ve Popcorn Time
Sanırım yılın en önemli marka tescillerininden birisi yapıldı hem de nasıl bir yöntem ile. Böyle adamları ülkelerin başına başkan yapmak lazım. Olayı şöyle özetleyeyim malum YTS internette korsan film dağıtımı yapan bir grup, Popcorn Time'da bu tür korsan yayınları oynatmaya yarayan bir program. Tabi bu iki grubun aranma oranları vs. çok yüksek facebook gruplarının milyon takipçisi var.

Düşen bir domain olan bu isim, 2020 Nisan kayıtlı, yani henüz yeni. Henüz park sisteminden çıkarılmayan domain sanırım kısa bir süre sahibine teslim edilecek. Tabi bu konuda bu kadar maliyetin nasıl çıkarılacağını bilmiyorum. Gerçekten bu kadar param olsa bu domaini alsam karar kara düşünürdüm.

Muhtemelen bir süre sonra henüz açıklanmayan yeni sahibi de ortaya çıkacaktır.

Peki başka neler oldu?

İlgili domain ile aynı gün yani 28 Nisan'da şu domainler de yola çıktı.

singinst.org
weldbham.com
keystaff.com (en güzeli bu, sadece 7 bin dolara alıcı buldu.)
starttalkingnow.com
39959.com
findyouradvisor.com

Yeni satışlarda görüşmek üzere :)


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.420 kez gösterildi.

Yorumlar
enes demir
Gerçekten çok pahalı bir fiyat.Siteye baktım ve gerçekten fiyatının karşılığını veriyor