Teknoloji
Upwork ile Ayda 10 Bin Dolar Para Kazanmak
2 ay önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Öncelikle Upwork'un ciddi anlamda bir nimet olduğunu size belirtmek isterim. Kendisi ne freelancer com'a ne de envato modeli gibi az para verir. Aksine ciddi paralar kazanabilirsiniz. Son bir yıllık yapıya göz attığımda bu tür paraların kazanılabildiğini de gördüm.

Evet Upwork üzerinde para kazanılabilecek en iyi kategorilerden başlayayım. Bildiğiniz üzere upwork her alanda hizmet veren bir freelancer sitesi eğer burada iş yapmak istiyorsanız mobil veya web teknolojilerinden birisine veya birden fazlasına hakim olmanız gerekmektedir.

Farklı kategorilerde ciddi kazançlar elde edildiğini görmedim. Ama hem ios hem android hem react gibi sektörlerde 10k $'lık aylık kazançlara ulaşmanız gerçekten mümkündür.

Tabi bu kazançlara ulaşmak için iyi yorumlara ve puanlara ihtiyacınız vardır. Benim tavsiyem düşük bütçeli işlerle başlayıp yavaş yavaş yükselmek. Tabiki hiç kodlama bilginiz yoksa internetin her kodlama sitesinden ücretsiz erişebileceğiniz veya udemy gibi platformlardan çok ucuza alabileceğiniz dersler ile başlayabilirsiniz.

Müşteri kitlenizin %99.9'u ingilizce konuştuğu için ingilizce biliyor olmanız gerekmektedir. Bazı zamanlarda canlı görüşmeler yapmanız gerekebilir. Eğer ingilizceniz yoksa size iş vermezler. Bunun özellikle belirteyim.(translate'den chatgpt'den olmaz o işler.)

Bunun sonrasında 10k$ seviyelere ulaştığınızda bir teşekkürünüzü alırım. Hadi rastgele.


Page generated in 0.0155 seconds.