Bir süredir test ettiğim twitter analiz sistemini artık açmaya karar verdim. Fakat bu deneysel olması sürecini değiştirmeyecek. Bir tool olarak yayınlamayı şimdilik düşünmüyorum.

Önerilen Yazı : Beaulis Gratis Olayları
Evet gün geldi ben de bu kızların vazgeçilmez markasından birini daha öğrendim. Malum durumlar bildiğiniz gibi değil, nedir o marka Beaulis evet. Gratis'te falan satılıyor.

Bir geçici araç sayesinde takipçi ve takip ettiklerinizi son 10 gün görülecek şekilde takip edebilirsiniz. Normal şartlarda günde bir kere taradığım sistemde eğer gün içinde arama yaparsanız o anki güncel halini de görebilirsiniz.

Bence güzel bir sistem oldu, faka twitter'ın ilk günlerde yaptığı bir değişiklik nedeniyle sorun yaşasam da, daha sonradan iyi bir çözüm buldum. Bir süredir sorunsuz devam edebiliyorum.

Araca şuradan ulaşabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü

Twitter Analiz


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.401 kez gösterildi.

Yorumlar