Genel
The Act Finalini Gördük
5 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Gerçek bir olaydan esinlenen hikayenin sonunu artık görebildik.

Biraz dramatize bitirmişler ama 10 yıl hapis cezası alan Gypsy Rose Blanchard hakkında ciddi fikirlerimiz oldu. Joey King güzel bir oyunculuk ile bitirdi.

Tabi olaylar nasıl buraya geldi, toplum ne dedi bunlar çok uzun süre tartışılabilir ama bu konuda şunu demem lazım hatta Gypsy bir yerde bu konuyu da söylemiş. Sanırım bir muhabire, hani ben zaten annemin yanında özgür falan değildim burası zaten benim kendim olduğum ilk yer oldu falan gibi... Haklı... Belirli bir hastalık olan Munchausen syndrome by proxy mevzusu annesi ile ortaya çıkmış durumdaydı.

Sonuç olarak kızın yaşadıkları biraz da çocuklara karşı uygulanan abusive olayı yani. Burada çocuğa sen yaşam alanı bırakmadın ki bunlar oldu. Ha piskopat elemanın devreye girmesi bu duruma getirdi ama işte ne bileyim annesine de biraz suç bulmak lazım.

2016'da ceza kesinleşmiş, sanırım 4. yılını yaşıyor içeride, baya iyi gibi görünüyor. 6 seneye falan çıkacakmış. Çıkınca hayalleri var inşallah toparlar kendini ne diyeyim. Nicholas Godejohn ise ömür boyu yemiş tahliyesi de yok. Bu durum tamamen normal. Ailesi de dizi de resmedildiği kadarıyla delinin önde gideni...

Neyse güzel bir diziyi daha sonlandırdık darısı diğerlerinin başına...


Page generated in 0.0259 seconds.
44.212.99.208