Gerçek bir olaydan esinlenen hikayenin sonunu artık görebildik.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Biraz dramatize bitirmişler ama 10 yıl hapis cezası alan Gypsy Rose Blanchard hakkında ciddi fikirlerimiz oldu. Joey King güzel bir oyunculuk ile bitirdi.

Tabi olaylar nasıl buraya geldi, toplum ne dedi bunlar çok uzun süre tartışılabilir ama bu konuda şunu demem lazım hatta Gypsy bir yerde bu konuyu da söylemiş. Sanırım bir muhabire, hani ben zaten annemin yanında özgür falan değildim burası zaten benim kendim olduğum ilk yer oldu falan gibi... Haklı... Belirli bir hastalık olan Munchausen syndrome by proxy mevzusu annesi ile ortaya çıkmış durumdaydı.

Sonuç olarak kızın yaşadıkları biraz da çocuklara karşı uygulanan abusive olayı yani. Burada çocuğa sen yaşam alanı bırakmadın ki bunlar oldu. Ha piskopat elemanın devreye girmesi bu duruma getirdi ama işte ne bileyim annesine de biraz suç bulmak lazım.

2016'da ceza kesinleşmiş, sanırım 4. yılını yaşıyor içeride, baya iyi gibi görünüyor. 6 seneye falan çıkacakmış. Çıkınca hayalleri var inşallah toparlar kendini ne diyeyim. Nicholas Godejohn ise ömür boyu yemiş tahliyesi de yok. Bu durum tamamen normal. Ailesi de dizi de resmedildiği kadarıyla delinin önde gideni...

Neyse güzel bir diziyi daha sonlandırdık darısı diğerlerinin başına...


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.486 kez gösterildi.

Yorumlar