Bir süre kullandım baya memnun kaldım ama sonra vazgeçtim.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Whatsapp benzeri çok farklı alternatif özelliklere sahip bir program olan telegram hem mobil, hem masaüstü, hem tablet neresi varsa hepsinde kullanılır.

Ios bazen kendisine çeşitli ambargolar uygulasa da telegram var olmaya, hayatta kalmaya devam etti. Özellikle kripto işleri ile uğraşanları çok sevdiği telegramın grupları da ayrı bir faciadır. Her türlü deli manyak adamı burada bulabilirsiniz.

Özellikle yapım yeri Rusya ve onun denetimindeki ülkelerde bol kullanılır. İranlılar devrim olaylarına bu uygulama üzerinden can verdiler o dönemlerde. Amerikalılar da sever özellikle kripto şeysinden dolayı.

Bir süre sonra tekrar kurmayı düşünüyorum baya hareketli ve stabil bir yapısı var. Tavsiye ederim. Secure chat olayı da on numaradır.

Telegram İndirme Linkleri

Google Play'den İndir

Apple Store'den İndir


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.532 kez gösterildi.

Yorumlar