İnsan üzülüyor bu fırsatçılıktan özellikle, Superonline yine ne yapmış ne etmiş zamları koymuş. Zaten bu sene üyelikleri 1 sene yapmıştı. Aralık'ta dolan üyeliğim için şu an vermem gereken para 10 tl fazla. Zaten buraya geçersen 20 tl fazla vermiştim.

Önerilen Yazı : Dünya Dilleri Üzerine
Bugün bir paylaşıma denk geldim, sonra kurcalayınca aslında bir haber metni olduğunu farkettim. Oradan oraya giderken kendimi Unesco'nun Language Atlas projesinde buldum.

Ne desem olmuyor hani devlet kotasızları kaldırıyorum diye girişip kucağımıza bırakmıştık ya... Yazık gerçekten. Rezalet bu konuda aldı yürüdü. Peki noldu? Kotasız paketler kalktı mı? Hayır yine duruyor. Anlamıyorum.

Bu konuda cimere yazdığım mesajın cevabını alınca zaten şokum iki katına çıkmıştı. Operatörler fiyat belirleme konusunda serbesttir diye... İnsan üzülüyor.

Şuraya zamlı fiyatları koyayım da görün. Bunun süresi de haziranmış. Ondan sonra bir daha ekleyebilirler benden demesi. Yazık vallahi yazık.

superonline yeni fiyatErkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.397 kez gösterildi.

Yorumlar