Bir süre önce verdiğim esinemalar iptal kararında geri adım attım. Bunun en büyük nedeni sinemia'nın içinde bulunduğu durum.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Malum çıktığında çok övdüğümüz ama sonradan bir şeyler olan hatta yurt dışına açıldıktan sonra ipleri kopan sinemia'dan bahsediyorum. Neler oldu neler, önce ofisleri kapandı sonra uygulamaları cevap vermez oldu. Sonra para ödeme hususları, hesap iptalleri derken işler felakete gitti.

Amerika'da FTC ile ile uğraşan kurum hakkında bazı kampanyalar başlatıldığı, change.org'da şunu görebilirsiniz : Felaket!

Durum gerçekten felaket. Ben de bu yüzden bir dönem bazı sebeplerden dolayı önü kesilen esinemaları tekrar ettirme kararı verdim. Kısa süresi kalan domaini farklı bir firmaya yenileme talebi ile taşıdım. Yakında açılacağız.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.530 kez gösterildi.

Yorumlar