Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Sanırım bir süredir yarı depresyon modunda yaşamaya çalışıyorum. Bunun öyle çok gelişmiş şeylerle ilgisi yok her zamanki mevzular. Acayip bir küçülme sonrası iş hayatımı biraz daha dengeledim diyebilirim. Teze yüklenmem ve bu sefer bitirecek olmam beni biraz huzursuz etse de, her bulduğum şeyden elden çıkararak sanırım bu depresyon modundan çıkmaya çalışıyorum.

Sahi bu sıralar satmadığım ne kaldı, birçok şeyi sattım. Kafa rahat mı? Rahat olmayacak da ne olacak diyorum. Yani rahatsız desem bir çözüm var mı? Yok. Ondan boş yere konuyu dramatize etmenin hiçbir anlamı yok.

2 tane küçük hikaye yazdım sanırım o alanda da evrilmeye başladım. Deli manyak konulu şeylere döndüm. Nerede o mesajlar vs. Anlam örgüleri, hepsi çöpe gitti.

Savaşlardan çıkmak bu sanırım, selamlar ile...


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1587 kez gösterildi.

Yorumlar