Hey gidi günler hey!

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Aslında politikadan anlayan bir insan değilim ufak tefek bakış açılarım var, malum dün itibari ile Türkiye'nin en önemli seçimlerinden birisini yaptık. Beklentiler dahilinde sonuç ortaya çıktı. Burada bize düşen şu, bugün seçimden sonraki gün artık, seçimi geride bırakıp reformlara odaklanmak ve artık şu boş vermişliğe bir son vermek.

CHP konusunda ayrı bir parantez açıyorum, CHP'nin bu seçim sonrasında bazı vekilleri ile uyguladığı tiyatro tekniği geriye çok ağır bir etki bıraktı. Ne zaman Muharrem İnce'nin veya Kemal Kılıçdaroğlu'nun sayfalarını açsam küfürler yağmış oluyor.

İnsanların aklı ile dalga geçilmemeli, yenildiysen yenildim dersin biter. Duvarlara tırmanmanın bir alemi yok. Fox TV bence dün yaptığı yayınla finalini verdi. Yakında silinir gider diyorum.

HDP'ye oy veren insanları affetmiyorum, şehitlerin kanları elinde. İYİ parti denen oluşum fetö ve chp tarafından desteklenerek ayakta kaldı. Bakalım süreç neyi gösterecek.

#devam

Mücadele sürmeli, Türkiye yeni projeler oluşturmalı, sıkıntıda kalan projeler tekrar canlanmalı. Bilim teknoloji el üstünde tutulmalı. Hadi selametle!

Not: Temel'e değinecek bir durum yok.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1684 kez gösterildi.

Yorumlar