Aslında politikadan anlayan bir insan değilim ufak tefek bakış açılarım var, malum dün itibari ile Türkiye'nin en önemli seçimlerinden birisini yaptık. Beklentiler dahilinde sonuç ortaya çıktı. Burada bize düşen şu, bugün seçimden sonraki gün artık, seçimi geride bırakıp reformlara odaklanmak ve artık şu boş vermişliğe bir son vermek.

CHP konusunda ayrı bir parantez açıyorum, CHP'nin bu seçim sonrasında bazı vekilleri ile uyguladığı tiyatro tekniği geriye çok ağır bir etki bıraktı. Ne zaman Muharrem İnce'nin veya Kemal Kılıçdaroğlu'nun sayfalarını açsam küfürler yağmış oluyor.

İnsanların aklı ile dalga geçilmemeli, yenildiysen yenildim dersin biter. Duvarlara tırmanmanın bir alemi yok. Fox TV bence dün yaptığı yayınla finalini verdi. Yakında silinir gider diyorum.

HDP'ye oy veren insanları affetmiyorum, şehitlerin kanları elinde. İYİ parti denen oluşum fetö ve chp tarafından desteklenerek ayakta kaldı. Bakalım süreç neyi gösterecek.

#devam

Mücadele sürmeli, Türkiye yeni projeler oluşturmalı, sıkıntıda kalan projeler tekrar canlanmalı. Bilim teknoloji el üstünde tutulmalı. Hadi selametle!

Not: Temel'e değinecek bir durum yok.

1388 kez gösterildi.ehi Projesi Yakında!