Beta sürüm servisine kayıtlı olduğum için baya önceden edinmiş bazı buglardan etkilenmiştim. Fakat kararlı sürüm sonra pek bir sorun kalmadı. Benimle birlikte bir arkadaşım da geçti, o da memnun kendisi imac kullanıcısı bende de mac air bir mac pro var. Baya güzel bir şey çıkarmışlar ortaya, karanlık modda favorim, programlar uyum için yayınlanmaya başladı bile...

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Tabi bazı programlar özellikle filezilla falan ilk başta ciddi problemler çıkardı. Böyle çat diye kapanmalar falan. Ama sonra onlarda karanlık mod vs. hepsine uygun şeyler çıkardılar. Şu an memnunum.

Apple güzel sistemler inşa ediyor. Tabi onun 3rd parti sistemler ile kullanmak da bir o kadar kötü bir durum. Direk uyumsuz yani.

Detaylar şurada... https://www.apple.com/tr/macos/mojave/


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.2097 kez gösterildi.

Yorumlar