Geçen seneye göre bir karşılaştırma yapmak istedim işte bildiklerimi yazıya döküyorum.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

KYK Burs ve kredi sonuçları genellikle ekim ayı ortasına doğru başvuru alırken bu sene birkaç gün geç kalmasına rağmen yine ekim ayının içinde başvuruları tamamladı. Başvuru süresince işlemleri tamamlayan arkadaşlar için bu sene edevlet ile ilgili baya geliştirme yapılmış. Yani daha rahat bir başvuru dönemi oldu.

Peki sonuçlar ne zaman? Geçen sene 13 Kasım'da açıklanan sonuçların yine bu sene 15 Kasım gibi yayında olacağını düşünüyorum. İlk burs ve kredi tahsisi ise Aralık başına yetişir sanıyorum. Eskiden Ocak ile başlatılıyordu ama geçen sene hariç bu önceden başlatılmaya başladı.

Tabi bazı banka işlemleri kart alma derken süreç uzayabiliyor. Ama geç de alsanız paranız yatmış oluyor.

Bu sene burs ve kredi ücretlerinde artış olacak denmişti ama henüz tam bir netlik yok. Hayırlısı diyoruz. Kredi alan arkadaşlar için faiz oranlarının farklılaştığını da hatırlatmak isterim. İhtiyacınız yoksa bence almayın.

Kolay gelsin.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1438 kez gösterildi.

Yorumlar