Özellikle bilgisayar veya telefon üzerinde kitap okurken müzik dinlemek çok hoştur. Tabi bu müziklerin sözsüz olması da gerekir.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Kitap okurken dinlenelebilecek müziklerle ilgili bir araştırma yapmıştım. Bir süre önce oluşturduğum liste ile ben de bizzat denedim çok hoş oluyor tavsiye ederim.

Kitap okurken dinlenebilecek müziklere haydi bir göz atalım.

Şuradaki liste gayet uzun ve kapsayıcı ama bunun dışında çok farklı müzikler de bulabilirsiniz.

İşte o liste

Bunun dışında şu müzikler de çok hoşuma gidiyor. Özellikle ilk baştaki :)

İşte o müzik :)

Şu seri biraz motivasyon müziği olarak geçse de, kitap okurken güzel bir hava bırakabilir.

motivasyon müziği dinlemek için tıklayın

Kitap okurken dinlenen müzikler için biraz yardımım olduğunu düşünüyorum, bunları çeşitli mp3 dönüşüm sitelerinden indirip, telefonunuza veya bilgisayarınıza koyabilirsiniz. İnternet bağlantınız olmadığında da işinize yarar böylece...

Kitap okurken bazıları şarkı da dinliyor ama ben denemedim, yani biraz kafa karışıklığı yapabilir bence, ama kitap okurken dinlenebilecek şarkılar diye de bir yazı yazarsam onları da incelerim.

Şimdilik kolay gelsin :) İyi okumalar.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.532 kez gösterildi.

Yorumlar