Genel
Jet Fadıl Belçika Ligi'nden Takım Satın Alıyor
2 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 3 dk.

Bir süredir böyle kulis haberleri vermiyordum. Çok yakın bir arkadaşım bu fetö metö işlerinden sonra birşey yok falan diye diye bir gün ülkeden firar etti meğersem adam bilmem kaç yılla falan yargılanıyormuş. Tabi o arada millete birşey yok diye diye hem kendini korudu hem de son hazırlıkları yaptı. Şimdi ise İyi Partili uyduruk bir milletvekilinin paylaşımları ile bir gün gelecez falan gibisinden mesajlar paylaşıyor. Neyse...

İşte bu arkadaşın yıllar önce beni tanırdığı bir avukat arkadaş vardı. Kendisi halen böyle alengirli kişilerin davalarında falan takılıyor. Bir dönem çalıştığı büyük bir avukat (sanırım vefat etmiş) Jet Fadıl dediğimiz ünlü Fadıl Akgündüz'ün avukatlığını yapıyormuş. Neyse tabi eleman o firmadan ayrılsa da halen bu adamları tanıdığından bazı bilgiler ediniyor. Arada işte Jet Fadıl yeni projeye girecek falan derdi. Tabi bunun Caprice Gold olduğu Fadıl'ın bir tur daha döndürdüğü proje olduğunu demiyordu tabi..

Daha sonrasında Jet Fadıl'ın Cübbeli Ahmet denen grup ile takıldığını sarık vs. taktığını söylemişti. Aylar sonra bir baktım adam hakketen Arap ülkelerinde şeyhlere dönmüştü. Sonrasında Cübbeli'nin sesinden birşeyler satmaya çalışıyordu falan filan...

Neyse bu arkadaş bana dün yeni bir mesaj atıp şunu söyledi. Jet Fadıl, Belçika liginden bir takım alıyormuş. Dedim hangisi? Zulte multeli birşey aklımda kaldı sonradan incelediğimde gerçekten Belçika Jupiler Pro Ligi'nde Sv Zulte Waregem diye bir takım var. Transfermarkt sayfası şurada... Takım incelediğimde, düşme hattına yakın 25 milyon euro değerinde görülüyor.

Kadrosu gençelerden oluşuyor ve Afrikalılar dolu. İçimden şey dedim. Hacılar Jet Fadıl sizi Barcelona'ya bile iteler, hadi yüzünüz gülsün. Hatırlarsınız Alpay Özalan'ı alıp Siirt Jetpa Spor diye bir takım kurma girişimlerini... Daha sonra Antalyaspor derneğine bağışlar falan... Yanlış bilmiyorsam Antalyaspor'un %33'ü Jet Fadıl'ındı.

Yani olaylar olaylar...


Page generated in 0.0281 seconds.
3.236.223.106