Neyse bindik bir kayığa gidiyor, IT falan derken olaylar olaylar. Peki gelen bir maile kıl olmamak elde mi?

Önerilen Yazı : TK Domain Engeli Nedir?
Bir süre önce birileri sorunca farkettim. Eskiden ücretsiz olarak sunulan sonra bir ara paralı hale gelip sonra tekrar ücret yapılan tk uzantılı domainlere büyük bir engel uygulaması var.

İnanamıyorum bazı insanların ayak oyunlarına, yahu arkadaşım bir mevzu varsa direk konuş, yok arkadaşım yazmış, yok kuzenim kazmış nereye kadar bunlar. Nereye kadar...

Düzen zamanla bambaşka yerlere geliyor. Sistemler değişiyor. Sürekli birilerini sırtınızda taşımanıza gerek yok. Özellikle sistemden şikayetçi olanları ilk önce indirin. Abi siz neysiniz kendinize bir sorun? Belediye otobüsü... Hani bazılarının ücretsiz yararlandığı o sistem.

Siz o değilsiniz. siz sarı taksisiniz. Parası olanın bindiği istediğiniz yere kadar gittiğiniz. Kafanız esmediğinde yolcu almadığınız o taksi.

Sanırım bir kere daha düşünmelisiniz. IT işi falan diye girip nerelere gittim.

...


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.499 kez gösterildi.

Yorumlar