Genel
İnstagram Çekilişleri Hakkında
4 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 3 dk.

Yarabbim ne zaman bir doğru akıma gidecek millet gerçekten kendimi paralıyorum. Şimdi de başımızın belası bir çekiliş olayı çıktı.

Aslında çıkalı çok oldu 1 sene önce ufak ufak çevremdeki insanları 300-500 çarparlarken şimdi yeni bir modelle 5bin 10 bin 20 bin çarpmaya başladılar. Tabi bu işin ana sebebi çağrı taner gibi büyük hesapların bu sistemin içine isteyerek veya istemeyerek dahil olması.

Eskiden kurumsal hesapların veya firmaların reklamını yaparken adamlar şu an her türlü xxx, her türlü tokatçının reklamını yapmaya başladı. Diyorum ki işler mi kesat? Sanmıyorum. Millet covid nedeniyle harıl harıl instagramda takılıyor. Bu abiler sanırım biraz daha para kazanalım diye bir sistem kurdular.

Hemen sisteme geleyim. Sistem çekiliş adı altında 90-100 tane arkadaşı bir araya getiriyor. Hesaplar büyük olduğu için 4-5 günlük bir sürede sürekli story vs. paylaşımlar ile sizin para verip girdiğiniz hesaplarınıza kullanıcı çekiliyor. İşte bu sistemde fiyatlandırma kasılan kişi aralığı kadar oluyor. Aralıklar işte 5bin-10bin gibi açık aralıklar oluyor. Tabi çekiliş bittikten sonraki gün takipçilerin %20si , bir hafta içinde %50si, 10 gün içinde de neredeysr %80'i yok olmuş oluyor. Yani siz on gün hesabınıza gelen bot gerçek karışık takipçilere bilmem kaç bin tl ödeme yapmış oluyorsunuz.

Zaten bu sistemden kazığı yiyen bir daha girmiyor. Ama olay bir şekilde yok araba veriyoruz. Yok Halil'de var, Yok Bilal'de var diye büyüdükçe büyüyor.

Sonuç olarak hep hesabınızını bilmem kaç kişiye takip ettirip geri çektiriyorsunuz bu zaten başlı başına bir sorun (shadow ban sebebi) artı dalgalanmadan sonra düşer miktarı görünce olum biz naptık diyorsunuz. Bildiğin ruh hastasına dönüyorsunuz.

Abilerim, ablalarım zaten o paranın yarısına normal instagram reklamı ile sağlam takipçi çekersiniz hem de çekip gitmez bunlar gibi.

Rica ediyorum sürekli icat edilen kazıklanma methodlarına girmeyin. Paranızı saçmayın, kolay kazanılmıyor.

Sevgiler.


Page generated in 0.0205 seconds.