Netinternet firmasının geliştirdiği ilkbyte adlı firmanın bize katabileceği birçok şey olduğunu hissediyorum. Bunun için dün öğlen saatlerinde bir sunucu kiraladım. Bu sunucuyu kurdum biraz hırpaladım (!) da diyebiliriz. Böylelikle ortaya çıkan sistemde ciddi bir verim elde ettim. Hatta linode ve digital ocean karşısında daha iyi bir konum da olduğunu gördüm.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Ayrıca Türkiye'de host ediliyor olmasıyla beni mest etti. İlk olarak linodedeki bazı serverları taşıyarak merhaba dediğim ilkbyte sanırım diğer sistemleri de taşımamı sağlayacak 24 saattir herhangi bir sıkıntı olmadan çalışmalarına devam ediyor. Beğendim diyebilirim. Ayrıca konu milli olunca paramız neden Amerikan firmalarına gitsin diyorum.

ilkbyte adlı firmayı tavsiye ederim, şuraya bir de davetiye kodu bırakayım. Bekliyorum!


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1780 kez gösterildi.

Yorumlar