Şimdi bu gördüğünüz spamdir, yalancılıktır, illegalliktir. Başka diyecek bir söz bulamıyorum. Site isim otoritesi kullanarak zaten yüksekte yer alan dünyanın en gereksiz hitini çeken hürriyet gazetesi şimdi de film izle kelimesinde hatta ona bağlı online film izle, yok ebesinin filmini izle kelimelerinde kendini ilk sayfaya yapıştırmış.

Önerilen Yazı : Superonline Çaktırmadan Fiberlere Zam Yapmış
İnsan üzülüyor bu fırsatçılıktan özellikle, Superonline yine ne yapmış ne etmiş zamları koymuş. Zaten bu sene üyelikleri 1 sene yapmıştı. Aralık'ta dolan üyeliğim için şu an vermem gereken para 10 tl fazla. Zaten buraya geçersen 20 tl fazla vermiştim.

Şimdi bunu yapan seocu insan mıdır? İnsan olabilir mi? Bunu başarı olarak sunduğu patronları onun sırtını sıvazlıyor mudur? Kesin!

Kesin olarak şu diyeyim internet ekipler amirleri gidip, demirörenlere işte şöyle bir hit artırımı yaşadık. Şöyle oldu, filan peşmekan yalamalık yapıyordur. Ama gerçekte olay tamamen emek çalma, insan kandırma gibi mevzulardır.

Bu mevzu Google tarafından ne zaman cezalandırılır, yoksa cezalandırılmaz mı? Bilemiyorum ama... Bunu yabancı basında bir gazete yapacak onu günlerce manşette tutarlar, sonra o gazete de kapısına kilit vurur.

Daha iyi fikirlerim var o zaman xxx konularında da makale yazsınlar içerilere, oradan da çeksinler. Hem daha çok çekerler... Hani bu biz yapsak adam bir şey deniyor derler de koskaca gazete yapınca rezalet olmuş. Hem de on numara rezalet.

Ayrıca konuyu uzun süredir feed takibinde olduğum TeknoGaste'de gördüm. Kendilerine ayrı teşekkür ederim.

Görüntü de koyayım:

hürriyet spam


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.349 kez gösterildi.

Yorumlar
Faruk Akbaş
Hürriyet haber başta olmak üzere neredeyse tüm haber siteleri iş ahlakı sınırlarını zorlamaya başladı, para kazanmak için el atmadıkları hiç bir şey kalmadı. Bizim gibi kendi çapında bu işi yapan herkesi bitirmeye niyetliler.