Hürriyet'in Tek Eksiği Filmdi

Şimdi bu gördüğünüz spamdir, yalancılıktır, illegalliktir. Başka diyecek bir söz bulamıyorum. Site isim otoritesi kullanarak zaten yüksekte yer alan dünyanın en gereksiz hitini çeken hürriyet gazetesi şimdi de film izle kelimesinde hatta ona bağlı online film izle, yok ebesinin filmini izle kelimelerinde kendini ilk sayfaya yapıştırmış.

Şimdi bunu yapan seocu insan mıdır? İnsan olabilir mi? Bunu başarı olarak sunduğu patronları onun sırtını sıvazlıyor mudur? Kesin!

Kesin olarak şu diyeyim internet ekipler amirleri gidip, demirörenlere işte şöyle bir hit artırımı yaşadık. Şöyle oldu, filan peşmekan yalamalık yapıyordur. Ama gerçekte olay tamamen emek çalma, insan kandırma gibi mevzulardır.

Bu mevzu Google tarafından ne zaman cezalandırılır, yoksa cezalandırılmaz mı? Bilemiyorum ama... Bunu yabancı basında bir gazete yapacak onu günlerce manşette tutarlar, sonra o gazete de kapısına kilit vurur.

Daha iyi fikirlerim var o zaman xxx konularında da makale yazsınlar içerilere, oradan da çeksinler. Hem daha çok çekerler... Hani bu biz yapsak adam bir şey deniyor derler de koskaca gazete yapınca rezalet olmuş. Hem de on numara rezalet.

Ayrıca konuyu uzun süredir feed takibinde olduğum TeknoGaste'de gördüm. Kendilerine ayrı teşekkür ederim.

Görüntü de koyayım:

hürriyet spam

Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.