Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.
Fuat Avni Efsane mi Oldu? Yoksa?

bu yazı çok önceden yazılmış olduğundan dolayı içeriğindeki tüm bilgiler değişmiş olabilir.

Uzun süre twitterı meşgul eden bir yaratık vardı. Adını fuat avni koydular sözde... Tabi bundan önce bu hesabı yöneten grup başka hesapları da yönetti. Başçalan vs. hani şu tapeleri yayınlayan... Sonra bazı dini, fenomen hesapları da yönettiler. Sonra bir gün operasyonlar yapıldı önce fuat avni'nin eli ayağı kesildi. Doğaçlama yapmaya başladı, tabi bundan en büyük etken şu uyap illerdeki takımı oldu. Bütün mahkeme bilgilerini ordan çarpıyordu o ekip, şerefsizlik böyle birşey olsa gerek... Sonra başbakan ve cumhurbaşkanı için bilgiler veriyordu, doğaçlamaya döndü tabi sonraları... Korkma titre diye birşey icat etti. Korku saldı. 10 tane şey söyledi 2-3 bildi. Sonra yavaş yavaş kayboldu. Daha sonra tekrardan ortalara çıktı... Ve en son operasyon da çökertildi. Acaba öyle mi? Bir kere fuat avni hesap havuzunu en uzun süre kullanan Aydoğan Vatandaş, yurt dışında kafasına göre takılıyor. Sanırım Amerika'da... Daha sonra bu hesaba bilgi taşıyan trol camiası da, Kanada ve Amerikalara kaçtı. Tabi arada Hollanda'ya falan gidenler de olmuştur. Şimdi diyeceksiniz... Fuat Avni denen bir adam yok bu bir ekip ekibin bir kısmı çöktü asıllar yurt dışında, neden yazmıyor? Bunun birkaç nedeni var. İlki fuat avni yazarsa olay tamamen cemaat denen hizmet denen bu adilerin üstüne daha iyi kalacak. İkinci nedeni ise bu hesaptan birşeyler yazsalar buradaki tutuklu ekip çözülmeye başlayacak. İlk yapmaya çalıştıkları ölü taklidi yapmak, yani her türlü o hesaba erişip mesaj atabilirler. Bunda bir engelleri yok, twitter onları her daim korur bilgilerini gizler. Ama ikinci mevzu da çok büyük sıkıntılar var. Kamu oyunda şimdiki tarih 10 Kasım, merak etmeyen 10 Kasım'da altlarına bile yapamazlar ama birilerine işaret çakıyorlar. Farzedinki batmakta olan bir gemidesiniz, hani örnek titanik, ne yaptı orkestra ekibi, kaçmadı ölene kadar çaldı. Yani bir nevi safları sıklaştıralım fantezisi yaptılar. Burdan sesleniyorum hepinize, bazı insanların hayatlarının içlerine edip oralara kaçtınız ve zevki sefa ediyorsunuz. Merak etmeyin burda neyiniz varsa el koyacaklar... Bunu siz istediniz herşeyin bir bedeli olmalı değil mi? O sümüklü fetöye sorun bunların hesabını tabi 2017'ye çıkarsa... Kandırılmışlar, hadi işinize bakın üç kağıtçılar, vatan hainleri...

Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.