Bir süredir instagram kullanımının çok yaygınlaştığına şahit oluyoruz. Tabi ki bu durum her kitleden insanın instagram adlı sosyal medyayı kullanmasına olanak sağlıyor.

Önerilen Yazı : Tiktok'ta Türbanlı Fenomenlerin Yükselişi
Sanırım teknolojinin tüm nimetlerinden millet olarak yararlanalım diye aramızda gizli bir sözleşme yaptık.

Bu yazımda size en popüler 7 türbanlı instagram fenomenini tanıtacağım. Kendileri internetin büyülü dünyasında ulaştıkları kullanıcı sayıları ile meşgulken, sanırım moda dünyasına yeni bir soluk getirdiklerinin de farkındadırlar.

sigara fiyatları


1. Rabia Sena Sever (IG)

Kendisini stylist olarak tanımlayan @senasever, 700 bine yakın kullanıcı istatistiği ile inanılmaz büyüklükte bir kitleye sahip. Çeşitli platformlarda konuşmacı olarak yer alan Sena, bu muazzam kitleyi bir iş haline getirmiş durumda bulunuyor.

2. Kuaybe Gider (IG)

Birçok platformda yer alan Kuaybe Gider, kendine bir marka kurmuş durumda bulunuyor. 213 bin takipçisi olan isim, çok farklı bir moda anlayışına sahip.

3. Ebru Severtürk (IG)

Ebru Severtürk de Sena gibi birçok platformda yer alıyor. Hesabında ise 500 bine yakın takipçisi bulunuyor.4. Hülya Aslan (IG)

Şu sıralar çok aktif olmayan (yeni doğum). Fakat bir dönemin ünlü moda dergilerinden Ala ile meşhur oldu. O günden bugüne sosyal medyada... 500 binden fazla takipçisi var.

5. Zeynep Karadeniz (IG)

Sanırım şu an bu listeye aldığımız en sakin fenomenlerden birisi, paylaşımları 500'leri aşmış durumda yaklaşık 164 bin de takipçisi var. Moda ile ilgileniyor.

6. Şeyma Nuryener (IG)

Kendisini göçmen olarak tanımlayan fenomenlerden birisi. Takipçi sayısı 100 binin üzerine yakın zamanda çıktı.

7. Elif Doğan (IG)

Son anda kategorilere dahil ettiğim bir fenomen, daha çok dış çekimler işe ürünleri tanıtıyor.

Bir de bu işin Tiktok Modeli var. Ben de bu yazı üzerinden gelmişken bir de onlara göz atın derim.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.13607 kez gösterildi.

Yorumlar