Corona app için hazırlamış olduğum kullanım şartlarını buradan inceleyebilirsiniz. (Also i added informations on english too!)

Önerilen Yazı : Korona Günlerinde Aşk Ulan!
İnsan uzun zaman sonra bir seveyim bir aşık olayım der, elin Çin'inden bir virüs çıkar gelir. :) Ne diyeyim yalan yok, hayırlı bir iş için adım atalım dedik, planlar yaptık falan ama burada bir şeyi unuttuk, dış etkenleri. Orada anladım ki aslında insanlar olarak ne kadar aciziz. :)

Corona app ücretsiz olarak geliştirilmiş bir ios uygulamasıdır.

Bu uygulama ile corona salgını hakkında Türkiye özelinde istatistiki bilgiler alınabilir.

Uygulama için herhangi bir üyelik kaydı yapmanız gerekmez. Uygulama herhangi bir id/veri depolamaz sizden böyle bir talepte de bulunmaz.

Bilgiler wordometers ve sağlık bakanlığı bünyesinden derlenmektedir.

Konuyla ilgili bir isteğiniz olursa [email protected] adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

English Version.

Corona app is a free app by Erkan Kavas. (IOS developer)

With this app you can get informations from Turkey's corona pandemic.

The app does not need any information or id, you can use it freely. Informations get from wordometers etc. and medical ministry from Turkey.

Thank you for everything and be healthy!


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.287 kez gösterildi.

Yorumlar