Genel
Cem Yılmaz'ın Karakomik Çıkmazı
4 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 3 dk.

Cem Yılmaz'ın ne destekçisi olduğunu herkes yıllardan beri bilir. Bunda bence sıkıntı yok insan isterse krem peynire bile tapabilir. (Kendi sözü ile...)

Fakat Ekrem İmamoğlu seçim sürecinde aldığı pozisyon sonrası bir de Barış Pınarı harekatındaki mevzusu ile sanırım gönüllerde bir yara açtı. Tabi yeni ikili film denemesine çok kötü bir şekilde geri dönüş yaptı. Bence Mahsun Kırmızıgül'ün HDP desteği sonrası yaşadığı dramın bir benzeri sonrası aynı durum ile karşı karşıya. Cem Yılmaz uzun bir süre film çekmeyecektir. Bana öyle geliyor.

Öyle eline kaz alıp, sonra taksi önünde poz vermelerine bakmayın. Ha bir insanlara tiktok seviyesi mizahı diye girişirsen aman da aman...

Yakın zamanda salonlardan çekilecek film muhtemelen Netflix'e satılacaktır. Yeni kanunda bir süre belirtilmiş ama Cem Yılmaz'ın son film ikilisi bu kanundan önce yayına alındığı için sanırım hemen satacaktır. Tabi buradan gelen para ile anca maliyeti karşılar diyorum. Zaten salon sayısındaki düşüş olayı gösteriyor.

Ha bir sanatçı ne yapmalı. Abi tabi fikrini savun ama sadaka atar gibi Mehmetçiğe destek yaparsan. Uf olursun.

Ha bakıyorum Şahan bir video çekmiş. Güzel bir geri vites yapıyor. Malum şubatta Recep İvedik 6 geliyor. Aman diyorum onun sonu da aynı olacak.

Tutmaz abi. Sen halka karşı film yaparım diyosan boş salonlarda oynarsın sonra İngiltere'ye gider orada başka işler yaparsın.

Beyaz Türklere fetöcülerein yaptığı gibi bilet dağıtılsa o bileti hani gidin Cem Yılmaz'ın sayıları yükselsin diye o biletleri netten karaborsa usulü satarlar. Sonra da gitmiş gibi twitterdan yazarlar.

Doğruya doğru...
Fetö'nün Selam filmi aklıma geldi. Bindirilmiş kıtalar şeklinde filme gitmişlerdi. Ünideyim o zaman arkadaşa on bilet vermişler. Beleşe filme gidelim diyo. Yok dedim ben gitcek olsam gider parasıyla giderim. Yine gitmedim. Netten indirip de bakmadım. Aslında bir bakasım var şu sıralar bulursam.

Rezil de rezil.


Page generated in 0.0182 seconds.