Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bir süredir böyle sorular geliyor sosyal medyadan. Geniş bir cevap yazmış olayım. Arkadaşlar öncelikle bitcoin madenciliği için sektör direk şu bitcoin maden cihazlarına döndü artık ekran kartları olayı bitti gibi diyebiliriz.

Nette cloud mining yaptırdığını söyleyen firmalara kanmayın sağlam para kaptırırsınız... Sakın ola derim. Tam dolandırıcı mesleği haline getirdiler onu hele paranızı ikiye katlarız 6 ayda falan diyenlere hele hele hiç kanmayın.

Antminer ve benzeri makineler ile mining yapılabilir. Sadece bitcoin de değil değil farklı forklara da girebilirsiniz. Fakat şunu unutmayıni makineler çok ses çıkarıyor. Öyle evde falan yapılacak bir iş değildir söyliyim şimdiden. Bir de verdikleri sıcaklık vs. dikkate alırsanız klima vs. gibi soğutucu ekipmanlara da ihtiyacınız var makineler baya hassas çünkü arıza verebilir.

Bu konuda youtube videoları var, oradan sesi görebilirsiniz. Hatta geçenlerde bir video vardı adamın sesi duyulmuyordu. Mesela ben makinenin yanında telefonla konuşulanı anlamıyorum düşünün yani...

Tavsiyem ancak cihaz olur ancak yeriniz yurdunuz varsa... Ancak o zaman olur.

1472 kez gösterildi.

Yorumlar