Bu konuda sanki en son yazacak kişi bendim, ama neyse yazayım dedim.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Öncelikle bir kızın sizden hoşlandığını anlamanıza imkan yok. Bu kadar net söyleyeyim, tamamen bütün her şeyiyle sizden hoşlandığını düşündüğünüz kadın size yeni erkek arkadaşını tanıştırabilir.

Kadınlar bu konuda biraz çılgın diyebiliriz. Yani ne istediğini bilmeyen tipler çoğunlukta, sürekli işlem yapan bir bilgisayar gibi düşünün. Nasıl bir sonuç vereceği, nasıl bir error vereceğini bilemezsin. Tam her şey çalışıyor dediğiniz anda görüntü gidebilir.

Neden böyle düşünüyorsun diyenler olabilir. Bunun birinci nedeni tecrübeler, ikinci nedeni ise çevremde gözlemlediklerim. Yani benim olmayan ama bana anlatılan hikayeler.

Peki tüm kadınlar böyle mi? Hayır tabiki hayır ama çoğunluğu yani sizin karşısınıza gelmesi muhtemel kişiler de böyle olacak.

Yok gözü seyirci, yanağı kızardı falan bunlar gerçekten ama gerçekten hiçbir şey.

Ama erkekler bu konuda tamamen belli eder, net bir şekilde.

Bundan dolayı, çok zorlamayın... Kendinizi de şaşırtmayın.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.527 kez gösterildi.

Yorumlar