Aslında gerçekten kötü haber ama bazen kötü haberler iyi şeylere yol açabiliyor. Sanırım bu durumda da böyle düşünmeliyiz.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Yıllar sonra tekrar organize olup bir araya gelen Behzat Ç. ekibi biraz ekleme biraz çıkarma ilke 4. sezonu çekmiş yayına almıştı. 9 bölümlük macera hem süre açısından az gelmiş hem de sevenlerin tadı damağını öylesine bir okşayıp bırakmıştı.

Blutv baktı, satışlar arttı, mekanizma çalıştı hemen yeni bir ilan ile 5. sezonda bizde olacak, hem de bir saat bölüm başı gibi reklam kampanyası ile duyurularını falan salladı ama işler öyle olmadı. Hem Rtük kanunu hem de bazı başka nedenlerden dolayı anlaşma askıya alınıp şimdilik iptal edildi.

Benim kaynaklarım konunun tamamen para olduğunu söylese de, sanırım Behzat Ç. ekibi diğer gruplar ile flört etmeye başlamış bile... Bakalım Blutv bu geri adım sonrası ne yapacak. Ben olacağı söyleyeyim yeni bir kampanya ile dizi Netflix'e geçecek gibime geliyor.

Benden söylemesi.

Bekle Netflix Behzat Ç geliyor :)


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.535 kez gösterildi.

Yorumlar