Behzat Ç. birkaç gün içinde yayında olacak. İlk bölüm için bir şeyler yazmak gerekli diye düşünüyorum.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Öncelikle kadroda mecburi değişiklikler var Harun ve Eda artı ona bağlı oyuncular görünmeyecek. Malum Eda hamile çocuk doğurmanın peşinde Harun'da senaryoda sıkıntı olacağı gerekçesiyle yok. Belki kendi planları da vardır ileri vade içi henüz belirsiz.

Akbaba ve Hayalet'in yanına yeni isimler eklenmiş görünüyor. Bunları ilk bölüm sonrasında daha da iyi tanıyacağız. Şimdilik Cevdet'in yerine getirdikleri isim benzerliği ile farkediliyor. Fakat diğer isimler kapalı kutu.

Ofiste değişiklik var, fragmanın birisinde ciddi değinildi, hatta Melih Gökçek'in bile adı geçti.

Behzat'ın abisi ve amiri yerli yerinde. Ercüment ve adamı da yerli yerinde. Zaten iti güç o. Behzat Ç. bir köyde takılırken Ercüment marifeti ile göreve dönüyor.

Ama bir kaza detayı var, fragmanın birinde bir kaza anında Behzat'ın kucağında biri yatıyor. Hatırlamıyorum 3 yıl mevzusu var burası şimdilik meçhul.

Tabi Behzat'ın eski eşi normal şekilde ve ölen eşi de flashbacklerle gelicek sanırım.

Tabi hapiste Şule detayı bambaşka bir durum.

Şimdilik bir de bunun üstüne bir doktor hanım var. Birçok dizide gördüğümüz bir isim.

Aga cinayet var, ilk bölüm blutv'de olacak!


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.501 kez gösterildi.

Yorumlar