Nasıl olur insanın aklı almıyor. 2013 gibi bir manyak hoca görünümlü sapık ortaya çıkıyor. Adı Uğur Korunmaz. Uğur K. diye de geçer çoğu yerde.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Badeleme diye bir şey icat edip, kadın erkek çocuk ayırmadan hepsinin ırzına geçiyor. Bunu da Allah için yaptım gibi aptal bir meditasyonun arkasına gizliyor. Tabi olaylar ortaya çıkıyor şahıs tutuklanıyor. 180 küsur yıl hapis falan alıyor. Olayın can alıcı noktası bu olayın mahkemesinde ortaya çıkan insanların çoğu şikayetçi olmuyor.

Erkek de , kadın da, çocuk da... Hatta birisi ben diyo hocamızın suçsuz olduğuna inanıyorum. Onun cinsel organını emdik çünkü cennet çeşmesiydi diyor. Birisi nişanlısını da götürüp badelettiğini memnun kaldıklarını anlatıyor. Öteki anasını götürmüş, birisi babasını...

Hoca görünümlü şeytan ise bunun gelenek olduğunu vs. bunun gibi birçok sapık şeyi açıklıyor. Kabul ediyor.

Adamın arşivinde bunun görüntüler, hayvanlara yapılan işkenceler, cinsel saldırılar vs. hepsi kayıt altına alınmış.

Rezalet de rezalet konu ile ilgili iki kitap çıktı. Biri ismail saymaz'dan birisi ise Timur Soykan'dan geldi. İkisini de birçok yayıncıda bulabilirsiniz.

Okuyun arkadaşlar böyle rezillikleri.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.510 kez gösterildi.

Yorumlar