Kitap için çok bir şey diyemeyeceğim. Mesnevi ve mevlana odaklı 40 kuraldan dem vurmuş.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bazıları hoşuma gitti bazılarını uzun uzun düşündüm. Uymadı yani bana. Ama sonuç olarak Elif Şafak ara ara böle çerezlik kitaplar yazıyor. Fakat kitap için indirimli olarak istenen 15.75 bence biraz yüksek. Kitap Doğan Yayınları'nın alt kısmından yani Doğan Novus'tan çıkma. Ama dediğim gibi fiyat çok.

Hani verdiğiniz paranın karşılığını alamıyorum gibi bir hisle karşılaşabilirsiniz. Siz bilirsiniz. Bu kitabı okuduktan sonra henüz okumadığım son Elif Şafak kitabına yöneldim. Hatta biraz biraz okudum diyebilirim.

Onun adı da, On Dakika Otuz Sekiz Saniye.

Tavsiye ederim, biraz okunması güç olsa da farklı bir tadı var. Sanıyorum bu kitabı Elif Şafak yine ingilizce yazıp birine çevirtmiş. Çeviren de vermiş de vermiş.

Bilmiyorum emin değilim. Ama çeviri hissi alıyorum.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.489 kez gösterildi.

Yorumlar