Genel
Android Konusunda Az Olan Bilgilerimi Yükseltiyorum
5 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Yaklaşık bir haftadır birçok kaynak üzerinden yürüttüğüm çalışmalar sonuç vermeye başladı.

Ufak ufak swiftin ilk yıllarında olduğu gibi appler yazmaya başladım. Yakında birkaç tane yayına alacak gibiyim. Swift için ise ciddi applerle uğraşmaya devam ediyorum. Yurt dışı bazlı bazı startuplarda üstlendiğim görevler ile ciddi bir noktaya getirdim.

Fakat nedense startupların android kısımlarında yer alan insanlara bir türlü istediğimizi yaptıramaz olduk. Adama şekil şemal çizip anlatıyoruz. Yine gidiyor kendi bildiğini okuyor. Yabancılar Hintli, Çinlilerle çalışmayı denemeyi çok seviyor. Tabi paralarını kaptırınca akıllanıyorlar.

Hintli koderlar işin cılkını çıkarıyor. Sıfır dökümantasyon sıfır haberleşme ile nasıl bir uygulama çıkabilir ki, oldu yaptım ver paramı modunda adamlar. Ha güncelleme vs için bul bulabilirsen adamı. Baktım böyle olmuyor. Hisseleri bu adamların üzerine yapmak yerine ufak tefek ben kurcaliyim, baktım oluyor daha detaylı çalışayım da komple ben üstleniyim.

Hali hazırda backend ve server yönetimi de üstlendiğim için ciddi bir güç anlamına gelir bu. Nasip bakalım çalışmalara devam edelim İşleri yürütelim

Sevgilerle. Udemy'e bir göz atın derim.


Page generated in 0.0192 seconds.