Uzun bir aradan sonra tekrar kurumsal düzeyde bir şeyler yapmaya başlıyorum. Şimdiden nasip diyelim önümüze bakalım.

Önerilen Yazı : Beaulis Gratis Olayları
Evet gün geldi ben de bu kızların vazgeçilmez markasından birini daha öğrendim. Malum durumlar bildiğiniz gibi değil, nedir o marka Beaulis evet. Gratis'te falan satılıyor.

Yeni oluşum adını OKKODE koydum. İçinde bazı manalar gizli olsa da, ana düzlemde bir kodlama mevzusuna temas ediyorum. Bu sistemde bazı web ve mobil projeler ile geleceğim.

Projelerimden en büyüğü henüz yapım aşamasında olan ve hızlı bir şekilde kodlamaya devam ettiğim, şimdilik sadece android olarak yayına alınacak olan karaborsacı olacak.

Karaborsacı artan internet satışlarında size de pastadan bir pay vermek için organize edilen bir yazılım. Piyasada bulunan rakipleri aksine hem daha uygun hem de daha çok işlerliğe sahip.

Yakın bir zamanda lansmanını yapacağım yazılım için henüz çalışmalar bitmedi. Ama bittiğinde OKKODE çatısı altında yayında olacağız.

Bunun dışında farklı web/mobil projelerle yine iç içe olacağım. Ne diyelim, şimdiden hayırlı olsun.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.430 kez gösterildi.

Yorumlar