Evet halen ülkemizde böyle zihni sinir oyunları yapan firmalar var. Bunlardan sanırım en büyüğü Digiturk.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Millet aboneliği iptal edemesin diye, (sebep fax mı kaldı hacı?) imzalı bilmemneli fax isteyen. Hatta internette bu işi yapan firmalardan yapılan işlemleri de kabul etmeyen tam bir teknoloji cahili bir firma ile karşılaşıyorsunuz.

Tabi yaptığım incelemelerde Vodafone Fiber üyeliklerinde de bunu yapıyormuş.

Bu resmen rezalet bunu en son XXX İnternet için yaşamıştım. Gönderdim faxı düşün sene 2013 falan. O zaman bile bulunmuyordu. Hatta gitmişler bana bir ay daha fatura çıkarmışlar. Önce noterden çektim ihtarı sonra yine silmemişler tabi kim s..ler yalova kaymakamını modunda adamlar o zaman.

Sonra gittim mahkemeye verdim. Ödemediğim ücretin yanında bir de avukat ücreti ödediler o zaman.

Sanırım 1.350 tl gibi bir şeydi. Avukat arkadaş ile ezmiştik o parayı :)

Yahu bunlara dur diyen kim olmalı? Gerçekten bunu dikkatle soruyorum? Hacı nerede Ticaret Bakanlığı? SMS Şikayet işine dönmüş desene :)

Ne zaman doğa telekom ile bir şey görsem özellikle kontrol ediyorum. Banlamışlar benim tcyi:) O derece nefret ediyorlar benden.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.419 kez gösterildi.

Yorumlar