Daha henüz mahkemesi başlamayan - son bilgilere göre ilk duruşma 10 mayıs'ta - meşhur dolandırıcılık için bir adım daha atıldı.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Uruguay polisi ve kurumları Türkiye'nin başvurusu üzerine Tosun Mehmet Aydın'ın mallarına el koydu. Kendisi şu an kayıplarda olan ve Uruguay'da kısa süre önce nakliye işine giren elemanın 8 tır'ı ve Ferrari'lerden oluşan lüks bir filosu var. Evinde yapılan aramada silahların da bulunduğu elemanın, mafyalardan korkup kaçtığı ifade ediliyor.

Şimdi muhtemelen başka bir Güney Afrika ülkesinde kalan paraları eziyordur. Sonuç olarak 132 bin kişiyi dolandıran eleman bakalım nerelere kadar gidebilecek. Paranın çoğunu ezmiş gibi görünüyor ama bakalım vardır yine onda biraz :)

Çiftlik Bank mevzusu ileri de kitaplarda okutulur diyorum ve noktayı koruyorum.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.497 kez gösterildi.

Yorumlar