Genel
Ücretsiz veya Ucuz Netflix Almak Mümkün mü?
4 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Bir süredir internet üzerinde hacklenmiş veya çeşitli şekillerde elde edilmiş hesapları çok ucuz şekilde satan şarlatanlar görüyorum.

Öncelikle bu tür hesapları almanız ve kısa süreli (1 ay 3y gibi) Netflix kullanmanız çok hoş gibi görünse de, aslında başınızı çok büyük bir belanın altına sokuyorsunuz. Sonuçta bir firmanının ürünü ileride açıklayamayacağız bir şekilde legal olmayan illegal bir şekilde kullanıyorsunuz.

Bunu yaparken ip numaranız isminiz, sosyal medya hesaplarınız gibi birçok bilgiyi de zaten ilgili firmaya duyurmuş oluyorsunuz. Zaten 10 tl'ye netflix izlemek isteyen bir kişinin vpn alıp 30 tl harcadığını düşünmek istemiyorum. Hadi vpn üzerinden gittiniz bir yerden bir şekilde bu tespit edilecek.

Neyse bu konuyu bir yere bırakıyorum. Netflix'in ilk üyeliklere veya uzun zamandır üye olmuş kişilere yaptığı bazı indirimler oluyor ama bunun dışında ücretsiz kullanma veya ucuz kullanma diye bir durum yok.

Ha siz bir araya gelip 4'e kadar limiti olan Ultra hesap açarsınız, kullanırsınız. Bu aslında uygun değil ama, legaldir. Hatta şöyle söyleyeyim ayrı legal gibi. Sonuç olarak en fazla hesap bloke olur başka bir şey olmaz. Ama diğer durumda soluğu savcılıkta alabilirsiniz.

Şu an Netflix üzerinden aldığım bilgilere göre aşağıdaki tablodaki gibi plan seçenekler var.

netflix fiyatları

Olay bu ucuza ve ücretsize kaçmayın derim.


Page generated in 0.0161 seconds.