Bir süredir bu tür kampanyalar üzerine araştırma yapıyordum. Meğersem Turkcell, Hazır Kart'lar için kendi uygulaması içinde bazı ücretsiz hizmetler sunuyormuş. Tabi bunları uygulama dışında edinmek şu ana kadar mümkün değildi. Ama bir yöntem buldum.

Önerilen Yazı : Altın Madenlerinde Devlet Payı
Bu yazıyı sadece yazmış olmak için değil ciddi bir problemi göstermek için yazıyorum. Onun için detaylara çok takılmayın.

Öncelikle Turkcell Hazır Kart Ekim kampanyasından herkes yararlanamıyor. Özellikle bazı sitelerden referer olarak alınan linklerde sayfa çıkmıyor onun yerine ya 404 sayfasına ya da turkcell içinde kampanya sayfasına düşüyorsunuz. 404 sayfasına düşüyorsanuz o kampanya bitmiştir. Ama açtığınızda sizin kampanya sayfasına gönderdiyorsa kampanya halen sürüyor veya sizin için şu an uygun değildir.

Verdiğim linki kendi tarayıcınıza kopyalayıp deneyerek kontür yükleyebilirsiniz.

Öncelikle bu ay için çıkan link şu şekilde;

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/hazirkart-30-tl-q9328/hazir-kart

özellikle 9328 kısmını yazmayı unutmayın. o olmadan bir anlamı yok. verdiğim link zaten gördüğünüz gibi turkcell'in kendi sayfası ayrıca https korumalı. ssl'i var. herhangi bir fake sayfa değil.

Sayfaya girdiğinizde şöyle bir ekran sizi karşılaması gerekiyor.

Ekran görüntüsü şu şekilde, görüntüye ulaşamıyorsanız, farklı internet hatları veya ip numaraları üzerinden deneyebilirsiniz. Turkcell belirli aralıklarla bu kampanyayı yapıyor.

Turkcell Ekim 2020 ücretsiz bakiye kampanyası

Fakat kısıtlama olarak kontürü başkalarına transfer etme ve katma değerli servislerde kullanma hakkınız yok. Zaten gelen mesajda bunu göreceksiniz. Yani bahis vs. gibi alanlarda kullanamıyorsunuz.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.268 kez gösterildi.

Yorumlar