Bir süredir bu tür basit şeylerin fahiş fiyatlara satışlarının yapıldığını görüyorum. Size sunduğum kaynak kod ile swift 4.2 uyumlu bir webview uygulamanız olabilir.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Fakat bu tür çok fazla programlama gerektirmeyen uygulamaların apple store'a yüklenmesi çok zordur. Kabul edilmez kolay kolay. Birçok ekstra isterler veya direk minimal function maddesinden reddederler. Fakat kendinizi geliştirmek için bu tür uygulamaları kullanabilirsiniz. Kaynak olması bakımından...

Öncelikle uygulama içindeki viewcontroller'daki url kısmını ne yaparsan o yüklenir. Çok basit bir kullanımı var. Webview Kit'i kullanıyor. Eski webviewler araştırırsanız artık deprecate oldu.

Kolay gelsin.

Projeyi indirmek için tıklayın.
Github üzerinde kaynak dosyaları için tıklayın.
Ekran görüntüsü:

r10 webview ios uygulama


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1436 kez gösterildi.

Yorumlar
erkan
mert, bu projeyi xcode ile açabilir ve derleyebilirsin. Bunun için bir güncelleme alan bir macos cihaza ihtiyacın var.
mert
merhaba,
bu projeyi hangi masaüstü veya web uygulaması ile açıp kendim deneme yapabilirim? Android studio milsali? çok luzumsuz fiyatlar istiyorlar uygulama için kendim yapmak istiyorum, teşekkürler.