edX bir dönemler ücretli olarak sunduğu bir ders daha ücretsiz hale getirildi. Harvard Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde verilen Web Programming with Python and JavaScript dersini ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

Önerilen Yazı : Favori Dota2 Karakterlerim
Dota2 ile bu aralar çok iyiyiz, eski dönemlerde çılgın attığım oyunun turbo modunda gerçekten çılgın şeyler yapmaya devam ediyorum. Uzak mesafeli veya hızlı kahramanları sevdiğim için genellikle şu dört kahraman ile oynuyorum.

Yaklaşık 6 hafta süren bu kursa haftada 9 saat gibi bir zaman ayırmanız gerekiyor. Kursun ücretsiz versiyonunda bir sertifikanız olmayacak ama size yine de bir görüntü verecekler. Ama 149 $ gibi bir ödeme yaparsanız geçerli sertifikanız da olur.

Kurs için sadece piton ve javascript yok. Bunun dışında birçok önemli konu da var. Git vs. gibi.

Kursa ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Veya direk edx'e gidebilirisiniz.

Kurs için tıklayınız
Ya da sizi edX'e ışınlayalım.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.421 kez gösterildi.

Yorumlar