Son zamanlarda Acun ve yaptığı enteresan abuk subuk programlar sürekli gündeme geliyor. Bakıyorum yok survivor yok bir mastershef olayı. Ya arkadaşım hadi ilk çıktığın survivoru biz de izledik de bıkmadınız mı acayip insanları meşhur etmeye

Önerilen Yazı : E kitap Okuyucu ve Kitap Fiyatları
Geçenlerde ekitap satış sitelerinden d&r ve idefix'te dolanırken, bazı ekitap fiyatlarının normal kitaplardan pahalı olduğunu deneyimledim.

Elli kere orada yaşananların birçoğunun kurgu olduğunu takımların para verilerek kurulduğunu dinledik. Yoksa Yılmaz Morgül, Nihat Doğan ve Uzaylı Mustafa gibi adamların orada ne işi var.

Bu abuk subuk programlar yerine haftanın her günün 4 saatini p.ç etmek yerine hani bir özet babında bir günlük izleseler. Aynı garabet asıl hiç izlemediğim geçen bir elemanın diskalifiyesi nedeniyle özetine baktığım yemek programında rastladım. O nedir arkadaş manyak manyak modlar. Başörtülü araya birkaç eleman serpiştirmişler. Acun bu işlerden anladığından hani herkesi de alalım içeri modu...

Yarın survivora da bir başörtülü sporcu bulur o. Ya bunları geçtim acun bu işi para için yapıyor. Yapmayacağı şeyde yok. (Tv açısından) Ama bize ne oluyor. Bir ülkenin gelişmişlik seviyesi dizi ve programlarından anlaşılabiliyor. Haftanın her gününü 4 saat dizilere vs. veren... Bir kere olsun eşinin yüzüne bakmayan çocuklarının başını okşamayan adamın bu ülkeye ne faydası olur arkadaşım. Bizim kültürümüzde böyle birşey yok. Yeter bir aile yapımıza dönelim.

Rica ediyorum.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.243 kez gösterildi.

Yorumlar