Türkiye'de Cemaatler Tehlikesi

Henüz FETÖ denen şerefsiz terör örgütünün açtığı yaraları iyileştirememişken ülkenin dört bir yanında yapılan operasyonlar ile ortaya çıkan boşluğu doldurmaya çalışan bazı terörist dinci gruplar yeni bir tehlike olarak karşımıza çıkıyor.

Bu büyük cemaatler tehlikesi ilerleyen vadede Türkiye'mize büyük sorunlar getirebilir. Liderleri genellikle yurtdışında bulunan, Menzil, Süleymancı, yok şu bucu tarzındaki cemaatler ülkemizin dini değerlerini parçalayıp bir A.Ş gibi para kazanmaya devam ediyor.

Kimileri kurdukları bankalar ile faiz sistemine yeni isimler bulurken kimisi sözde yardım kuruluşları ile insanlardan topladıklarını piyasaya sokmaya devam ediyor. Örgüt liderlerine ayrılan kısım düşünüldüğünde bile oldukça yüksek bir miktar paranın çöpe gittiğini görebiliyoruz.

Arkadaşlar bu tür örgütlere kurban vermeyin, bağış yapmayın. Kurban kesecekseniz kendiniz kesin kesemiyorsanız bir aileye bağışlayın. Öğrencilere burs veriyorum diye bunlara para vermeyin öğrenciyi kendiniz bulun. Ailelere kendiniz gıda yardımı yapın bu terörist gruplara para vermeyin.

Halen yurt dışında bulunan fetö terör örgütü üyeleri içlerinde yer alan terörist faliyetleri örgürce twitterdan oradan buradan yazmaya devam ediyorlar. Türkiye'deki trolleri ise fetö yüzünden mahkum olan bazı şerefsizlerin ölümünü demagoji noktasına taşıyor.

Sonuç olarak bu şerefsizlere prim vermeyin gördüğünüz yerde akraba vs. dinlemeden ihbar edin. Sistem her ne kadar yavaş işlese de, bir şekilde yolunu buluyor. Özellikle Süleymancı denen grubu da ilerleyen vadelerde dikkat edin bu gruplara prim vermeyin. Dinimizi parçalatmayın.

Şunu da unutmayın!

Âl-i İmrân(*) Sûresinin 105. Ayetinde
Kendilerine apaçık deliller geldikten sonra parçalanıp ayrılığa düşenler gibi olmayın. İşte onlar için büyük bir azap vardır.

Erkan Kavas

Erkan Kavas

Kendisi nefes almanın ne demek olduğunu bilen, hiç durmadan nefes almaya devam eden, asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios/android uygulama geliştirme ve seocu taklidi yapmak olan bir arkadaştır.