Son günlerde biraz düşüş yaşasa da sanırım en mantıklı kampanyalardan birisi bu. Çarşamba sabahları 6'dan sonra aktif hale gelen özellik sayesinde ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bu bazen günlük bazen haftalık bazen de sadece whatsappa açık bir hizmet olabiliyor. Bunun dışında her yöne veya sadece ttnetlilere konuşma paketleri de çıkabiliyor.

Katılmak çok basit TT'nin mobil uygulamasını indiriyorsunuz ve sağ süt köşedeki hediye paketine dokunuyorsunuz.

Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderiliyor bunu almadan kullanıma geçmeyin zaten uygulama da yeni haklarınız görünüyor. Son kullanma tarihi ile birlikte. Türk Telekom bireysel faturalı & faturasız müşterileri bu kampanyadan yararlanabiliyor. Verilerinizi işleme izni verdiğinizi unutmayın!


Ekran görüntüsü:

Sil süpür


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1446 kez gösterildi.

Yorumlar