Genel
Tokatlama Hikayeleri : Fantazi İç Giyim Modeli
4 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Birgün gerçekten yayınlamak istediğim tokatlama hikayeleri adlı bir kitabın içinde mutlaka bulunması gereken bir taktikten bahsedeceğim.

Olay tamamen gerçek bir kişinin yaptıklarından alınmıştır. Hayali falan değildir. Bu modelde bir arkadaş fantazi iç giyim adında aliexpress üzerinde yer alan binbir türlü kadın iç çamaşırını 10 tanesi 2 dolar gibi bir fiyattan depolayarak kendine bir mal yapısı oluşturmuştu.

Sonrasında milletin interneti sadece kadınlara bakmak için kullandığı o karanlık dönemde, bir websitesi açıp hatta google'a reklam verip ne kadar dengesiz adam varsa sitesine çekip satış yapıyordu. Tabi ürünlerin fiyatı 1 tl ise, o 10 tl gibi bir fiyattan iyi gelir sallıyordu. Tabi zamanla bu gelir ona yetmemeye başladı. Yeni taktiği ise şöyle oldu açtığı fake hesaplar ile bazı abazan amcaları yakalayıp fake resimler videolar atıp o kontrol ediyordu. Daha sonrasında ise şu siteden bana şunu alırsan sana giyer gönderirim diyerek 1 tl'lik malları 50-100 tl gibi fiyatlara satmaya başladı. Düşün bir tane satıp 100 tane parası kazanıyordu.

Olay büyüdü büyüdü iyi paralar kazandı. Bugün hala bu taktikle giden var mı bilmiyorum ama o dönemde köşe oldu diyebilirim.

Ne diyelim. fantazi iç giyim dedikleri böyle bir manyaklık :) Sevgiler saygılar.


Page generated in 0.0225 seconds.
44.212.99.208