Malum Johnny Depp, farklı karakterleri canlandırmayı binbir surat olmayı çok seviyorum.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Bu sefer muhtemelen İngiltere'de Oxford benzeri bir okulda profesörlük yaparken kötü bir haber alıyor. Kendisi kanser olmuş lung cancer (akciğer kanseri). İşler o andan itibaren değişiyor. Kendisine önerilen tedavi ile 1.- 1.5 yıl falan yaşacağı söyleniyor. O ise tedavi almazsam ne olur diye işaret fişeğini ateşliyor. Ve 6 aylık son günlerinde olaylar bambaşka bir hal alıyor.

Hayatında yapamadıklarını, söylemediklerini yapmaya başlıyor. İnsanlara ölümün varlığından bahsediyor. Anı yaşamayı öğütlüyor.

Fazla spolier vermeden (bunları fragmandan da anlayabilirsiniz.) Yorumlara geçeyim.

Film güzel eğer homofobik vs. bazı durumlarınız varsa rahatsız edici sahneler görebilirsiniz. Bunun dışında sakin ve 5 perdelik bir tiyatro oyunu gibi izlenebilecek film, 91 dk sürüyor. Evet çok değil. Bence iki part yapıp olayı bitirin.

Size bir tavsiye, hayat bir şeye değmez. Nasıl olsa öleceğiz. Carpe Diem! Anı Yaşa.

Fragman : şuradan alalım sizi.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.1050 kez gösterildi.

Yorumlar