Uzun süreden beri bu kadar acayip bir konuya sahip dizi izlememiştim.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Hali hazırda Patricia Arquette'in oyunculpuna bayılıyorum. Kadın böyle ruh hastası tiplemeleri nasıl yapıyor bilmiyorum, cidden büyük yetenek. Kendisini mini dizi Escape at Dannemora'da da görebilirsiniz. Yine ruh hastası bir tipleme...

Yalnız burada çocuk rolünde bir isim var. Joey King... Kendisi şu an 20 yaşında ama baya baya çocuk rolünü oynamış. Çok farklı dizilerde görmüşlüğüm var kendisini fakat saçları böyle 3'e vurulmuş halini görmemiştim.

Neyse diziye geçelim spoiler vermeden şöyle diyeyim, manyak ruh hastası bir kadın çocuğunun hastalığı ile meşgul. Tabi olaylar öyle acayip bir şekilde bitiyor. Dizi bunları flash backler şeklinde gösteriyor. Bakalım nereye varacak.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.537 kez gösterildi.

Yorumlar