Geçtiğimiz günlerde ilk satışı rekor bir ücret ile gerçekleşen tema.com için malesef ödeme yapılmamıştı. Bu durum üzerine dropcatch domaini tekrardan satışa koydu. Eski değeri kadar olmasa da yine güzel bir satış gerçekleşti.

Önerilen Yazı : Tema.com Satıldı! Hem de Ne Fiyata!
Tema.com büyük bir açık artırma ile satıldı. İsveçli bir firmanın elinde bulunan ve daha sonra Parker Hannafin tarafından alınan firma ile beraber onlara geçen domain büyük bir açık artırma ile satıldı.

İkinci tema.com satışı olarak adlandırılan bu satış ile tema.com 43 bin 805 dolara alıcı buldu. Contact adlı kullanıcı bu parayı öderse domainin sahibi olacak. İlk satış yaklaşık 129 bin dolar ile bitmişti. Ama ödeme gelmedi. Bu durum önden ödeme alınmayan birçok açık artırma satışında yaşanıyor.

Ne yazık ki dünyada böyle boş lamerlar da yaşıyor.

Neyse biz de bir hayırlı olsun diyelim.


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.455 kez gösterildi.

Yorumlar
Erkan
yok herhangi bir teminat vermiyorlar sisteme.
Faruk Akbaş
Bu sefer çok daha ucuza satıldı, gerçekten yazık. Merak ettiğim bir şey var, ilk teklifi veripte almayan kişinin bir teminatı falan var mıydı ?
Mert Hoca
Televizyon izler gibi açık arttırmayı izledik. Çok sağlam paralar dönüyor. Türk yatırımcının biri girdi ama tekliflere dayanamadı