İnsan metroda yaşananları görünce üzülüyor, üzülmemek elde değil.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Ülkemiz ne zaman bu fanatizmden vazgeçip birlik olursa o zaman zorlukları aşar. Yoksa Atatürk'ü bir intikam aracı kullanmak ve bunu yaptığın adamın suçu sakallı vs. olması ise. Bu durum çok acı verici. Hatta bunu videoya alıp yayınlamak daha da kötü bir durum.

Ne oldu yani iki ergen beyinli kişinin yediği bu nane ne kazandırdı. Şimdi islamı hayat standartı olarak gören insanların bir nefretini daha kazanmadınız mı? Yarın provakasyonlara yol açmadınız mı?

Nedir yani bayrak salladığınız adamın kimliği başka bir ülkenin mi? Ne diyoruz, hepimiz ne olursan ol abi özgür ol. Ama bu nedir?

Videoya alıp, sanki erotik film çekimi gibi nette yayınlamak altına başka başka sözler eklemek.

İnsan bazen utanıyor. Mini etekli bir kıza ne lan bu demekle bunun arasında ne fark var?

Olmadı olmadı. Bir tane o parti mensubundan ne bir söz var ne başka bir şey. Her şey saman altında, kınadık mınadık. Hakikaten neyi kınadınız?


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.564 kez gösterildi.

Yorumlar