Genel
Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
4 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Sanmayın o badem bıyıklı tiplere acıyorum. Bu resmen bir şizofreni hayat şekli. Bir fetöcü klılık değiştirip iş çeviriyor ya. Aynı o geliyor aklıma. Geçmişte bazı fetöcü tiplere top sakal bırakın küpe takın falan derlerdi. Bir tane hanzo hapisten çıktıktan sonra bu modele geçmişti. Belli ki ağlak hocaları vermiş bu aklı. Ben yemem yani.

Şimdi ise kendine ait bazı hesapları sözde iktidar partili başörtülü kadınlara çevirip farklı modellerde paylaşımlar yapıyor. Ulan diyorum öküz bari bunu yeni bir hesap açarak yap. Mantık olarak iz bırakma. Ama kime diyorsun ki... 15 Temmuz sonrası hala fetö denen ağlak pisliğe inanan adama nasıl bir iq testi yapacaksın ki?

Hayır daha ne olacak bilmiyorum. Anasını yatırıp şey edince mi? Anlayacak. Ulan ailen dağıldı. Çolun çocuğun kimin elinde belli değil hala buna neden olan adama hesap sormak yerine, Mart'ta bahar gelecek yazıyorsun. Lan bu bilmem neyine şey ettiğimin baharı gelmedi. Gelemeyecek. O sizin ağlak hocanıza konulan şizofreni teşhisini siz anlayamadınız hala...

Şimdi bunları eleştirince biz şizofren oluyoruz. Ne diyem abi mahmut mu diyem ne diyem?

Neyse böyle bir dertlendim. Klavye delikanlılarından inşallah bu 2020 yılı gibi kurtuluruz. Şu twitter'ı da biri falan alsa da sistemi falan bir değişse. Keşke.

Ne diyelim umut fakirin ekmeği. Sevgiler saygılar.


Page generated in 0.0166 seconds.