Genel
Sanırım Linkedin'i Kapatacağım
4 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 3 dk.

Yahu Linkedin'i önce, iş dilenme mekanına şimdi de youtube/facebook benzeri bir yere çevirdiler. Bunu yapımcılarına demiyorum. İçteki kullanıcılara diyorum.

3 aydır iş arayanlara yorum yapıp içerik kasanları çıkarmaya başladım. Yetmedi. Daha sonra abuk subuk şeyler paylaşanları kaldırdım o da yetmedi. Ne zaman bilimsel, teknik bir konuya negatif yorum yapsam, yok Kırklareli'nde öğrenci yok ebesinin nikahında yazılım mühendisi okuyan bir mal gelip, eeee ceo bey, siz de o zaman yardımcı olun diyor.

Lan mal gerizekalı, ben çakma ceo yazan mallardan mıyım, hayır ben şirketi kurarken baban bana miras mı bıraktı it oğlu it.... Nerede bir provakatör yazı var altında hemen sözde öğrenci aydın olmaya çalışan kitle devlet bize bakmıyor modunda ağlıyor.

Olum bir kere linkedin'de iş arıyorsan bunun için arayüzü var. Hadi o da olmadı gidersin firmanın sayfasına orada insan kaynaklarına yazarsın. Nedir bu dilenci modunda. O kadar kolay mı lan iş sahibi olmak. Sık götünü kardeşim o zaman (Aksaray'da Ural Alp Manço demişti bana bunu. Sosyoloji Prof'u.)

Yahu arkadaşım, varsa bir derdin konuşalım sabaha kadar dertleşelim de, hem aşağılamaya çalışıyor ki, salak o kadar şartlanmış trol sanıyor beni, karşısında görse acaba ne yapacak.

İki elma ile armutları bir araya koyup devlet bize bakmıyor edebiyatı yapıyor. Adam profiline gidiyor x üni bilmem ne kulubu, yoksa facebook koymus oraya çalışmış gibi. Olum lan mal daha cv'yi yazamamışsın. Daha iki cümleni yazamıyorsun. Bir de gelmiş laf çeviriyor it oğlu it.

Hayır küfrediyorum kalbi kırılıyor, sonra özür dliyor. Bazı blok atıp kaçıyor. Hayır mal oğlu mal, sen benim vergimi mi ödüyorsun da maaşımı mı veriyorsun da hesap soruyorsun. Beğenmiyorsan terk et ulan bu ülkeyi. Beyinsin herif.

Delirttiler arkadaş yahu... Bir cümleye bir cümle yazamıyorsun. Amk gerizekalıları ne üretimden anlıyor ne üretmekten ne de üretene saygıdan... Varsa yoksa goy goy. Varsa yoksa bilmem kimin cebindeki paranın hesabı. Hodri meydan say ulan akdenizdeki balıkları amk evladı.


Page generated in 0.0182 seconds.