Günlerdir çok öncelerden şikayet ettiğim Fatih Portakal'ı şikayet etmek istesem de, Rtük sisteminden kendisini bulamıyorum. Peki neden detaylı bir araştırma yaptım, Cimer'den bir de mesaj attım. Konu nerelere gidecek bakalım.

Önerilen Yazı : İnsan İnanmayı Bıraktıysa
İnsan şaşırsa mı duvarlara mı vursa başını? bilemiyorum. Ama vardır bir hayır demek en iyisi. Anlamak zor, anlamlandırmak zor. Yarı yaşımda insanların hayattan emekli olması, her şeye nefret duyması hep bir suçlu araması gerçekten kötü bir durum. Sadece onlar için değil onlara yardımcı olmak için el uzatanlar için de...

Malum son günlerde Fatih Portakal'ın yayınlarından özellikle Fox genelinden birçok vatansever insan olarak ben de şikayetçiyim. Ama şikayet etmek istediğim kanal yani. Rtük'ten nedense(!) Fatih Portakal'ın programını işaretleyemiyorum.

Bilin bakalım neden? Çünkü listeden kendisi çıkarılmış. Önceden vardı, çünkü şikayet etmiştim. Bir sene önce falan...

Böylesine bir dönemde Rtük'ün içerisindeki bazı arkadaşlar(!) şark kurnazlığı yağıyor olmasın.

Anlayamıyorum. Neden Neden Neden?

Gerçekten çok fena işler.

Şimdi size bir görüntü ekleyip göstereyim.

Fox Fatih Portakal Şikayet

Sanırım Fox'un ceza almamasının, hatta lisansının iptal edilmemesinin gerekçesi bu... Şikayet edilemiyor.
Bir görünmez el koruyor. Peki Halk tv'nin falan suçu ne arkadaşım o zaman?

Fox'in ki can da öteki patlıcan mı?


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.338 kez gösterildi.

Yorumlar
esma
Fatih Portakal Türkiye genelinde daha çok sevilmekte ve daha çok ilgi görmektedir. Birazda göz önünde olduğundan kaynaklı sanırım.