Genel
Rihanna Bile Aldatılabiliyorsa Başkan?
2 yıl önce yazıldı. | Okuma süresi: 2 dk.

Uzun zamandır magazin olayına girmiyordum. Hadi bir girelim dedim. Konumuz Rihanna'nın aldatılması ve buradan da ailenin önemine gireceğim.

Bildiğiniz üzere şarkıcı popçu veya her neyse Rihanna adlı ablamız bir emmiden çocuk yaptı. Ya da henüz yapmadı hamile durumunda... Tabi evlilik yok, nikah yok, imam nikağı yok (gülücük).

Neyse çocuk yola çıktı geliyor. Göbek şişti, hatta ablamız before after fotolarının ön kısmını da tamamladı. Şak bugün bir haber bu emmimiz başka bir kadınla yakalanmış vs. Tabi bunu duyan Rihanna kapıları kapatmış, msn'den falan bloklamış. Tabi emminin derdi başka ne olacak. Üzerinde kayıt yok vs.

Rihanna ASAP
Şimdi bu çocuk doğdu diyelim, aile nedir bu çocuk için allah aşkına? Babası kim? Babam nerede dediğinde, seni sperm bankasından mı aldık diyecek bu abla?

Günümüzde modernitenin verdiği güç ile böyle abuk subuk hayat stilleri doğdu. Devletlerin yeni nesilleri koruması için ciddi adımlar atması lazım. Şimdi Rihanna'nın olayı biz hergün Müge Anlı'da Ayşe Fatma diye izliyoruz. Millet ne nikah ne adap kalmış. Doğuran doğurana...

Yazık vallahi yazık.


Page generated in 0.0172 seconds.