Ciddi bir sorun olmaya başladı, davetiye ile üyelik kabul eden platforma dolandırıcılar rahat bir şekilde sızabiliyor.

Önerilen Yazı : Sosyal Medya'nın Klavye Delikanlıları
Bazen dertleniyorum. Neden diyeceksiniz... Ne olacak bu sosyal medyanın içindeki ur niyetindeki mallar diye.

Her ne kadar kimlik doğrulama gibi metodlar kullanılıyor olsa da. Bu metodları aşan bazı dolandırıcılar var. Adları ben de saklı, ayda bir vurgun yapıp kaçıyorlar tekrar geliyorlar falan...

Bunun en büyük sebebi belirli ücret veya buna karşılık gelen şeylerle davetiyeleri satan üyeler. Bence böyle bir durumda davetiye sahibine bir ceza kesilmeli. Sattın satmadın değil mevzu bunu verdiysen çilesini de çekeceksin.

İnsan bazı dolandırıcılıklar karşısında şok oluyor, dolandırılmak istemiyorsanız kimse ile konuşmadan dağlara falan çıkmanız lazım ama hemen çabuk dolandırılmak istemiyorsanız, yapmanız gereken şu size teklif edilen şeyi gözden geçirin, 100 tl'lik şey 1 tl ise mmm dediğiniz anda olayı çözdünüz ama fırsatı kaçırmayayım diyorsanız, bingo!


Erkan Kavas Yazar : Erkan Kavas

Uzun süredir üniversite sıralarında hayatını geçirirken bir gün aydınlanıp normal insanlar arasına dalmıştır. O gündür bugündür gerçekten nefes almanın ne demek olduğunu biliyor. Hiç durmadan nefes almaya devam ediyordur. Asıl mesleği web, mobil yazılımcılığı olsa da, favorisi ios geliştirme ve seocu taklidi yapmaktır.565 kez gösterildi.

Yorumlar